KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11744151
nr 1174 4151
Veikko Aaltona
(1910-1990), Finland
Oljemålning, Landskap med solnedgång. Signerad, daterad -48. Olja på duk, 53x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 april 2018
kl 19:13:45
100 kr
150 kr
200 kr
Veikko Aaltona
Läs mer om Veikko Aaltona